+ 420 596 125 484 mwdias@mwdias.com
en

Career

MW-DIAS, a.s. is the biggest cleaning company of the Moravian-Silesian region and is one of the largest companies in the Czech Republic. We permanently monitor development trends and invest in modern technological equipment and professional growth of our employees. Become a part of successful team!

Uklízeč/uklízečka

Naše společnost provádí stálý nábor nových pracovníků na pozici úklidového pracovníka.

Nabídka práce v regionech: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Rychnov nad Kněžnou, Jihlava.

Práce je vhodná pro ženy/muže, invalidní důchodce, studenty nad 18 let, starobní důchodce.

Náplň práce:

* jedná se o strojový či manuální úklid, dle daného úseku

* úklid výrobních a administrativních prostor, úklid nemocničních prostor.

Směnnost: dle daného úseku.

* na 4 - 6 hod./den - zkrácený úvazek, vhodný zejména pro OZP/ZTP

* na 8 - 12 hod./den - plný úvazek

* víkendové brigády pro studenty

Nabízíme:

* dlouhodobou stabilitu, práci v příjemném kolektivu

* práci na hlavní pracovní poměr a dohodu o provedení práce

Požadujeme:

* zodpovědnost za odvedenou práci

* samostatnost

Nástup možný: ihned/dohodou.

Pokud projevíte zájem o námi nabízenou pracovní pozici, kontaktujte nás.

Budeme se těšit na Vaše reakce. :)

Submit Resume

Are you interested in our offer?

If yes, please fill the form for applicants..

Are you interested for who we work? Write for a reference sheet.

Application form

I adhere to the position:*
Name:*
Last name:*
Phone:*
Curriculum vitae:*
Record
Cover Letter:*
Record
Warning