+ 420 596 125 484 mwdias@mwdias.com
KOR

입사 지원

()MW-DIAS 모라비아-실레시아주의 가장 구모가  청소업체이며 체코공화국 내에서 가장  청소전문업체 중의 하나입니다최근 트렌드를 파악하면서 최신 기술 시설과 전문적인 직원 교육분야에 투자하고 있습니다자사의 성공적인 팀에 합류하세요

Uklízeč/uklízečka

Naše společnost provádí stálý nábor nových pracovníků na pozici úklidového pracovníka.

Nabídka práce v regionech: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Rychnov nad Kněžnou, Jihlava.

Práce je vhodná pro ženy/muže, invalidní důchodce, studenty nad 18 let, starobní důchodce.

Náplň práce:

* jedná se o strojový či manuální úklid, dle daného úseku

* úklid výrobních a administrativních prostor, úklid nemocničních prostor.

Směnnost: dle daného úseku.

* na 4 - 6 hod./den - zkrácený úvazek, vhodný zejména pro OZP/ZTP

* na 8 - 12 hod./den - plný úvazek

* víkendové brigády pro studenty

Nabízíme:

* dlouhodobou stabilitu, práci v příjemném kolektivu

* práci na hlavní pracovní poměr a dohodu o provedení práce

Požadujeme:

* zodpovědnost za odvedenou práci

* samostatnost

Nástup možný: ihned/dohodou.

Pokud projevíte zájem o námi nabízenou pracovní pozici, kontaktujte nás.

Budeme se těšit na Vaše reakce. :)

Odeslat životopis

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano, vyplňte, prosím, náš formulář pro uchazeče.

저희가 누구를 위해 서비스를 제공하는지 관심이 있으십니까?? 저희 경력서(서비스 제공업체 리스트)를 요청해 주십시오.

Formulář pro uchazeče

Hlásím se na pozici:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
Životopis:*
Nahrát
Průvodní dopis:*
Nahrát
Varování